Afera związana z lekarzem milionerem ujawniła w Warszawskim Szpitalu Południowym patologiczny system, przez który dosłownie „ginęli ludzie”.
Fragmenty rozmowy na Kanale Zero z dr. Emilem Jędrzejewskim.
Opis